Grupa A - 2017/2018
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

18

6

6

0

18

0

452

283

2
STO 2

STO 2

15

6

5

1

15

4

437

322

3
Super Team 47

Super Team 47

12

6

4

2

12

8

439

421

4
Rakiety II PSP

Rakiety II PSP

9

6

3

3

10

10

430

443

5
Zmory +

Zmory +

6

6

2

4

8

14

438

508

6
Orły SP82

Orły SP82

3

6

1

5

4

15

385

439

7
Lwy Gedanensis

Lwy Gedanensis

0

6

0

6

2

18

326

491

Data
Drużyna
Wynik
Drużyna
2017-10-07
Rakiety I PSP
3-0 (25-19, 25-16, 25-20)
Zmory +
2017-10-07
Orły SP82
0-3 (23-25, 23-25, 24-26)
Rakiety II PSP
2017-10-08
Super Team 47
3-0 (25-16, 25-19, 25-19)
Lwy Gedanensis
2017-10-14
STO 2
3-0 (25-13, 25-15, 25-16)
Rakiety II PSP
2017-10-14
Orły SP82
3-0 (25-7, 25-20, 25-20)
Lwy Gedanensis
2017-10-14
Super Team 47
3-1 (28-30, 25-14, 25-18, 25-9)
Zmory +
2017-10-28
Rakiety I PSP
3-0 (27-25, 25-10, 25-16)
Rakiety II PSP
2017-10-29
STO 2
3-0 (25-9, 25-10, 25-12)
Lwy Gedanensis
2017-10-29
Orły SP82
1-3 (16-25, 20-25, 25-16, 21-25)
Zmory +
2017-11-18
Super Team 47
3-1 (25-23, 25-19, 16-25, 25-21)
Rakiety II PSP
2017-11-18
Rakiety I PSP
3-0 (25-13, 25-10, 25-19)
Lwy Gedanensis
2017-11-18
STO 2
3-1 (25-17, 25-14, 18-25, 25-12)
Zmory +
2017-11-25
Lwy Gedanensis
1-3 (20-25, 21-25, 25-20, 14-25)
Zmory +
2017-11-25
Rakiety I PSP
3-0 (25-20, 25-12, 25-17)
Super Team 47
2017-11-26
STO 2
3-0 (25-17, 25-18, 25-23)
Orły SP82
2017-12-09
Rakiety I PSP
3-0 (25-19, 25-13, 25-10)
Orły SP82
2017-12-09
Rakiety II PSP
3-0 (25-18, 25-22, 25-18)
Zmory +
2017-12-10
STO 2
3-0 (25-19, 25-17, 25-10)
Super Team 47
2017-12-16
Rakiety II PSP
3-1 (25-16, 25-18, 21-25, 25-13)
Lwy Gedanensis
2017-12-16
Super Team 47
3-0 (25-16, 25-19, 25-23)
Orły SP82
2017-12-16
STO 2
0-3 (15-25, 15-25, 14-25)
Rakiety I PSP
Grupa B - 2017/2018
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Suns SP14

Suns SP14

18

6

6

0

18

1

474

292

2
Kojoty

Kojoty

15

6

5

1

16

4

481

340

3
Ducky Fellows

Ducky Fellows

12

6

4

2

12

6

398

334

4
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

8

6

3

3

10

11

406

434

5
Jastrzębie

Jastrzębie

7

6

2

4

8

12

365

435

6
Trójka

TRÓJKA

2

6

1

5

3

17

319

471

7
Koniczynki SP8

Koniczynki II SP8

1

6

0

6

2

18

336

473

Data
Drużyna
Wynik
Drużyna
2017-10-07
Ducky Fellows
3-0 (25-18, 25-20, 25-15)
Jastrzębie
2017-10-08
Niedźwiedzie
3-0 (25-13, 25-23, 25-13)
TRÓJKA
2017-10-08
Kojoty
3-0 (25-10, 25-19, 25-18)
Koniczynki II SP8
2017-10-15
Suns SP14
3-0 (25-13, 25-14, 25-9)
Jastrzębie
2017-10-15
Ducky Fellows
3-0 (25-11, 25-17, 25-13)
TRÓJKA
2017-10-15
Niedźwiedzie
3-0 (25-17, 25-21, 25-14)
Koniczynki II SP8
2017-10-29
Kojoty
3-0 (25-12, 25-9, 25-15)
Jastrzębie
2017-10-29
Suns SP14
3-0 (25-15, 25-11, 25-11)
TRÓJKA
2017-10-29
Ducky Fellows
3-0 (25-6, 25-15, 28-26)
Koniczynki II SP8
2017-11-18
Niedźwiedzie
3-2 (25-12, 21-25, 17-25, 25-18, 15-10)
Jastrzębie
2017-11-18
Kojoty
3-0 (25-17, 25-15, 25-11)
TRÓJKA
2017-11-18
Suns SP14
3-0 (25-10, 25-13, 25-18)
Koniczynki II SP8
2017-11-25
Suns SP14
3-0 (25-18, 25-18, 25-14)
Ducky Fellows
2017-11-25
Kojoty
3-1 (25-20, 25-8, 18-25, 25-17)
Niedźwiedzie
2017-11-26
TRÓJKA
3-2 (14-25, 26-24, 25-13, 15-25, 15-9)
Koniczynki II SP8
2017-12-09
Suns SP14
3-0 (25-13, 25-9, 25-18)
Niedźwiedzie
2017-12-09
Jastrzębie
3-0 (25-16, 25-19, 25-18)
Koniczynki II SP8
2017-12-10
Kojoty
3-0 (25-18, 25-13, 25-14)
Ducky Fellows
2017-12-16
Suns SP14
3-1 (25-13, 20-25, 29-27, 25-23)
Kojoty
2017-12-17
Jastrzębie
3-0 (25-16, 25-19, 25-19)
TRÓJKA
2017-12-17
Niedźwiedzie
0-3 (14-25, 21-25, 8-25)
Ducky Fellows
Grupa C - 2017/2018
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

18

6

6

0

18

0

450

258

2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

15

6

5

1

15

3

422

283

3
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

11

6

4

2

12

9

445

436

4
Vipers Team

Vipers Team

9

6

3

3

9

10

400

423

5
Dystrykt 12 II

Dystrykt 12 II

5

6

1

5

7

15

427

491

6
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3

6

1

5

4

16

374

486

7
Huragan 61

Huragan 61

2

6

1

5

5

17

391

533

Data
Drużyna
Wynik
Drużyna
2017-10-07
Muszkieterowie
3-0 (25-7, 25-14, 25-11)
Dystrykt 12 II
2017-10-08
Kościuszkowcy
3-1 (23-25, 25-18, 25-20, 25-19)
Huragan 61
2017-10-08
Nadmorskie Piranie
1-3 (24-26, 16-25, 25-18, 24-26)
Vipers Team
2017-10-14
Dystrykt 12 I
3-0 (25-17, 25-19, 25-7)
Vipers Team
2017-10-14
Muszkieterowie
3-0 (25-8, 25-17, 25-15)
Huragan 61
2017-10-14
Kościuszkowcy
3-2 (25-15, 15-25, 20-25, 25-10, 16-14)
Dystrykt 12 II
2017-10-28
Dystrykt 12 I
3-0 (25-8, 25-16, 25-9)
Huragan 61
2017-10-28
Nadmorskie Piranie
0-3 (18-25, 20-25, 25-27)
Dystrykt 12 II
2017-10-29
Muszkieterowie
3-0 (25-18, 25-11, 25-21)
Vipers Team
2017-11-18
Kościuszkowcy
3-0 (25-21, 25-23, 25-18)
Vipers Team
2017-11-18
Nadmorskie Piranie
3-1 (25-22, 25-27, 25-19, 25-21)
Huragan 61
2017-11-18
Dystrykt 12 I
3-0 (25-23, 25-12, 25-20)
Dystrykt 12 II
2017-11-26
Dystrykt 12 I
3-0 (25-10, 25-12, 25-7)
Nadmorskie Piranie
2017-11-26
Huragan 61
3-2 (15-25, 20-25, 25-22, 26-24, 16-14)
Dystrykt 12 II
2017-11-26
Muszkieterowie
3-0 (25-14, 25-16, 25-16)
Kościuszkowcy
2017-12-09
Muszkieterowie
3-0 (25-9, 25-13, 25-18)
Nadmorskie Piranie
2017-12-10
Dystrykt 12 I
3-0 (25-18, 25-19, 25-14)
Kościuszkowcy
2017-12-10
Vipers Team
3-0 (25-22, 25-20, 25-22)
Dystrykt 12 II
2017-12-16
Vipers Team
3-0 (25-16, 25-15, 25-14)
Huragan 61
2017-12-16
Dystrykt 12 I
3-0 (25-18, 25-16, 25-13)
Muszkieterowie
2017-12-17
Kościuszkowcy
3-0 (25-16, 25-23, 25-14)
Nadmorskie Piranie
Grupa D - 2017/2018
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Koniczynki SP8

Koniczynki I SP8

18

6

6

0

18

2

490

316

2
ZMORY

ZMORY

14

6

5

1

15

6

481

381

3
Fairy Tail

Fairy Tail

12

6

4

2

14

10

522

474

4
Neptun Orunia

Neptun Orunia

9

6

3

3

12

9

474

416

5
Polanki

Polanki

7

6

2

4

9

12

425

464

6
Trzynastka

Trzynastka

3

6

1

5

4

15

309

450

7
Wilki Północy

Wilki Północy

0

6

0

6

0

18

250

450

Data
Drużyna
Wynik
Drużyna
2017-10-07
Neptun Orunia
3-0 (25-14, 25-11, 25-12)
Trzynastka
2017-10-07
ZMORY
3-0 (25-13, 25-20, 25-9)
Wilki Północy
2017-10-08
Fairy Tail
3-2 (22-25, 25-20, 25-14, 17-25, 15-13)
Polanki
2017-10-15
Koniczynki I SP8
3-1 (25-15, 25-12, 23-25, 25-17)
Polanki
2017-10-15
Fairy Tail
3-1 (22-25, 25-15, 25-13, 25-18)
Trzynastka
2017-10-15
Neptun Orunia
3-0 (25-11, 25-15, 25-8)
Wilki Północy
2017-10-28
ZMORY
3-0 (25-18, 25-15, 25-14)
Polanki
2017-10-28
Koniczynki I SP8
3-0 (25-11, 25-17, 25-16)
Trzynastka
2017-10-28
Fairy Tail
3-0 (25-14, 25-12, 25-14)
Wilki Północy
2017-11-18
Neptun Orunia
3-0 (25-20, 25-17, 27-25)
Polanki
2017-11-18
ZMORY
3-0 (25-8, 25-5, 25-14)
Trzynastka
2017-11-18
Koniczynki I SP8
3-0 (25-9, 25-9, 25-8)
Wilki Północy
2017-11-25
Koniczynki I SP8
3-0 (25-10, 25-15, 25-12)
Fairy Tail
2017-11-25
Trzynastka
3-0 (25-20, 25-19, 25-14)
Wilki Północy
2017-11-26
ZMORY
3-1 (25-23, 25-17, 16-25, 25-16)
Neptun Orunia
2017-12-09
Koniczynki I SP8
3-1 (25-11, 17-25, 25-23, 25-21)
Neptun Orunia
2017-12-10
ZMORY
3-2 (20-25, 25-20, 17-25, 26-24, 17-15)
Fairy Tail
2017-12-10
Polanki
3-0 (25-15, 25-23, 25-17)
Wilki Północy
2017-12-17
Polanki
3-0 (25-14, 25-19, 25-22)
Trzynastka
2017-12-17
Koniczynki I SP8
3-0 (25-16, 25-21, 25-23)
ZMORY
2017-12-17
Neptun Orunia
1-3 (16-25, 25-27, 25-23, 20-25)
Fairy Tail
Grupa E - 2017/2018
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Suns SP14

Suns SP14

14

5

5

0

15

4

457

371

2
Kojoty

Kojoty

12

5

4

1

13

5

426

359

3
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

9

5

3

2

10

6

369

309

4
STO 2

STO 2

7

5

2

3

9

9

366

377

5
Super Team 47

Super Team 47

3

5

1

4

4

13

325

407

6
Ducky Fellows

Ducky Fellows

0

5

0

5

1

15

278

398

Data
Drużyna
Wynik
Drużyna
2017-11-25
Suns SP14
3-0 (25-18, 25-18, 25-14)
Ducky Fellows
2017-11-25
Rakiety I PSP
3-0 (25-20, 25-12, 25-17)
Super Team 47
2017-12-10
Kojoty
3-0 (25-18, 25-13, 25-14)
Ducky Fellows
2017-12-10
STO 2
3-0 (25-19, 25-17, 25-10)
Super Team 47
2017-12-16
Rakiety I PSP
3-0 (25-15, 25-15, 25-14)
STO 2
2017-12-16
Suns SP14
3-1 (25-13, 20-25, 29-27, 25-23)
Kojoty
2018-01-13
Super Team 47
0-3 (18-25, 21-25, 20-25)
Suns SP14
2018-01-13
STO 2
3-0 (25-17, 25-21, 25-15)
Ducky Fellows
2018-01-13
Rakiety I PSP
0-3 (23-25, 21-25, 19-25)
Kojoty
2018-01-20
STO 2
2-3 (8-25, 20-25, 25-21, 26-24, 14-16)
Suns SP14
2018-01-20
Rakiety I PSP
3-0 (25-12, 25-15, 25-17)
Ducky Fellows
2018-01-21
Super Team 47
1-3 (20-25, 25-21, 11-25, 17-25)
Kojoty
2018-02-17
STO 2
1-3 (14-25, 25-15, 25-27, 15-25)
Kojoty
2018-02-17
Rakiety I PSP
1-3 (25-22, 21-25, 18-25, 17-25)
Suns SP14
2018-02-18
Super Team 47
3-1 (25-22, 23-25, 25-21, 25-18)
Ducky Fellows
2018-02-24
Ducky Fellows
3-1 (16-25, 25-19, 25-23, 26-24)
Fairy Tail
2018-02-24
STO 2
3-0 (25-18, 25-22, 25-22)
ZMORY
2018-02-24
Suns SP14
1-3 (17-25, 28-26, 28-30, 18-25)
Dystrykt 12 I
2018-02-25
Super Team 47
0-3 (26-28, 16-25, 23-25)
Kościuszkowcy
2018-02-25
Rakiety I PSP
3-1 (26-28, 25-17, 30-28, 25-20)
Muszkieterowie
2018-02-25
Kojoty
3-2 (20-25, 25-16, 25-23, 24-26, 15-8)
Koniczynki I SP8
Grupa F - 2017/2018
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

15

5

5

0

15

2

417

292

2
Koniczynki SP8

Koniczynki I SP8

12

5

4

1

13

4

382

336

3
Muszkieterowie

Muszkieterowie

9

5

3

2

9

7

349

344

4
ZMORY

ZMORY

5

5

2

3

6

11

363

400

5
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3

5

1

4

4

13

332

410

6
Fairy Tail

Fairy Tail

1

5

0

5

5

15

393

454

Data
Drużyna
Wynik
Drużyna
2017-11-25
Koniczynki I SP8
3-0 (25-10, 25-15, 25-12)
Fairy Tail
2017-11-26
Muszkieterowie
3-0 (25-14, 25-16, 25-16)
Kościuszkowcy
2017-12-10
Dystrykt 12 I
3-0 (25-18, 25-19, 25-14)
Kościuszkowcy
2017-12-10
ZMORY
3-2 (20-25, 25-20, 17-25, 26-24, 17-15)
Fairy Tail
2017-12-16
Dystrykt 12 I
3-0 (25-18, 25-16, 25-13)
Muszkieterowie
2017-12-17
Koniczynki I SP8
3-0 (25-16, 25-21, 25-23)
ZMORY
2018-01-13
Kościuszkowcy
1-3 (23-25, 11-25, 25-22, 19-25)
Koniczynki I SP8
2018-01-14
Muszkieterowie
3-1 (14-25, 25-23, 25-19, 25-17)
Fairy Tail
2018-01-14
Dystrykt 12 I
3-0 (25-12, 25-17, 27-25)
ZMORY
2018-01-20
Kościuszkowcy
0-3 (28-30, 18-25, 17-25)
ZMORY
2018-01-20
Dystrykt 12 I
3-1 (16-25, 25-13, 25-23, 25-19)
Fairy Tail
2018-01-21
Muszkieterowie
0-3 (19-25, 20-25, 23-25)
Koniczynki I SP8
2018-02-17
Kościuszkowcy
3-1 (25-13, 19-25, 25-22, 25-23)
Fairy Tail
2018-02-18
Muszkieterowie
3-0 (25-19, 25-21, 26-24)
ZMORY
2018-02-18
Dystrykt 12 I
3-1 (24-26, 25-8, 25-11, 25-15)
Koniczynki I SP8
2018-02-24
Ducky Fellows
3-1 (16-25, 25-19, 25-23, 26-24)
Fairy Tail
2018-02-24
STO 2
3-0 (25-18, 25-22, 25-22)
ZMORY
2018-02-24
Suns SP14
1-3 (17-25, 28-26, 28-30, 18-25)
Dystrykt 12 I
2018-02-25
Super Team 47
0-3 (26-28, 16-25, 23-25)
Kościuszkowcy
2018-02-25
Rakiety I PSP
3-1 (26-28, 25-17, 30-28, 25-20)
Muszkieterowie
2018-02-25
Kojoty
3-2 (20-25, 25-16, 25-23, 24-26, 15-8)
Koniczynki I SP8
Grupa G - 2017/2018
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Rakiety II PSP

Rakiety II PSP

21

7

7

0

21

2

570

429

2
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

14

7

5

2

17

10

587

539

3
Zmory +

Zmory +

14

7

5

2

17

12

631

560

4
Orły SP82

Orły SP82

13

7

4

3

15

10

588

486

5
Jastrzębie

Jastrzębie

12

7

4

3

14

11

509

525

6
Trójka

TRÓJKA

5

7

2

5

7

18

430

574

7
Lwy Gedanensis

Lwy Gedanensis

3

7

1

6

6

18

468

568

8
Koniczynki SP8

Koniczynki II SP8

2

7

0

7

5

21

492

594

Data
Drużyna
Wynik
Drużyna
2017-10-07
Rakiety II PSP
3-0 (25-23, 25-23, 26-24)
Orły SP82
2017-10-08
Niedźwiedzie
3-0 (25-13, 25-23, 25-13)
TRÓJKA
2017-10-14
Orły SP82
3-0 (25-7, 25-20, 25-20)
Lwy Gedanensis
2017-10-15
Niedźwiedzie
3-0 (25-17, 25-21, 25-14)
Koniczynki II SP8
2017-10-29
Orły SP82
1-3 (16-25, 20-25, 25-16, 21-25)
Zmory +
2017-11-18
Niedźwiedzie
3-2 (25-12, 21-25, 17-25, 25-18, 15-10)
Jastrzębie
2017-11-25
Lwy Gedanensis
1-3 (20-25, 21-25, 25-20, 14-25)
Zmory +
2017-11-26
TRÓJKA
3-2 (14-25, 26-24, 25-13, 15-25, 15-9)
Koniczynki II SP8
2017-12-09
Jastrzębie
3-0 (25-16, 25-19, 25-18)
Koniczynki II SP8
2017-12-09
Rakiety II PSP
3-0 (25-18, 25-22, 25-18)
Zmory +
2017-12-16
Rakiety II PSP
3-1 (25-16, 25-18, 21-25, 25-13)
Lwy Gedanensis
2017-12-17
Jastrzębie
3-0 (25-16, 25-19, 25-19)
TRÓJKA
2018-01-13
Zmory +
3-0 (25-16, 25-8, 25-9)
TRÓJKA
2018-01-13
Lwy Gedanensis
0-3 (18-25, 25-27, 13-25)
Niedźwiedzie
2018-01-14
Rakiety II PSP
3-1 (25-21, 25-20, 22-25, 25-20)
Koniczynki II SP8
2018-01-14
Orły SP82
3-0 (25-22, 25-12, 25-12)
Jastrzębie
2018-01-20
Rakiety II PSP
3-0 (25-20, 25-12, 25-8)
TRÓJKA
2018-01-20
Zmory +
2-3 (23-25, 20-25, 25-18, 25-13, 13-15)
Jastrzębie
2018-01-21
Lwy Gedanensis
3-0 (25-22, 25-21, 25-19)
Koniczynki II SP8
2018-01-21
Orły SP82
2-3 (25-10, 19-25, 25-21, 26-28, 18-20)
Niedźwiedzie
2018-02-17
Lwy Gedanensis
1-3 (25-13, 21-25, 18-25, 16-25)
TRÓJKA
2018-02-17
Zmory +
3-2 (25-23, 25-16, 16-25, 23-25, 15-13)
Niedźwiedzie
2018-02-17
Rakiety II PSP
3-0 (25-15, 26-24, 25-13)
Jastrzębie
2018-02-18
Orły SP82
3-0 (25-21, 25-8, 25-22)
Koniczynki II SP8
2018-02-24
Lwy Gedanensis
0-3 (20-25, 23-25, 15-25)
Jastrzębie
2018-02-24
Zmory +
3-2 (19-25, 25-18, 25-16, 18-25, 15-8)
Koniczynki II SP8
2018-02-24
Rakiety II PSP
3-0 (25-18, 25-20, 25-13)
Niedźwiedzie
2018-02-25
Orły SP82
3-1 (25-17, 25-10, 23-25, 25-19)
TRÓJKA
Grupa H - 2017/2018
lp
Drużyna
Punkty
Mecze
Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Neptun Orunia

Neptun Orunia

20

7

7

0

21

2

554

379

2
Vipers Team

Vipers Team

16

7

5

2

18

8

585

511

3
Polanki

Polanki

15

7

5

2

15

8

533

458

4
Dystrykt 12 II

Dystrykt 12 II

13

7

4

3

14

9

535

461

5
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

8

7

3

4

10

16

557

593

6
Huragan 61

Huragan 61

7

7

3

4

11

16

528

587

7
Trzynastka

Trzynastka

3

7

1

6

5

18

411

543

8
Wilki Północy

Wilki Północy

2

7

0

7

4

21

418

589

Data
Drużyna
Wynik
Drużyna
2017-10-07
Neptun Orunia
3-0 (25-14, 25-11, 25-12)
Trzynastka
2017-10-08
Nadmorskie Piranie
1-3 (24-26, 16-25, 25-18, 24-26)
Vipers Team
2017-10-15
Neptun Orunia
3-0 (25-11, 25-15, 25-8)
Wilki Północy
2017-10-28
Nadmorskie Piranie
0-3 (18-25, 20-25, 25-27)
Dystrykt 12 II
2017-11-18
Neptun Orunia
3-0 (25-20, 25-17, 27-25)
Polanki
2017-11-18
Nadmorskie Piranie
3-1 (25-22, 25-27, 25-19, 25-21)
Huragan 61
2017-11-25
Trzynastka
3-0 (25-20, 25-19, 25-14)
Wilki Północy
2017-11-26
Huragan 61
3-2 (15-25, 20-25, 25-22, 26-24, 16-14)
Dystrykt 12 II
2017-12-10
Polanki
3-0 (25-15, 25-23, 25-17)
Wilki Północy
2017-12-10
Vipers Team
3-0 (25-22, 25-20, 25-22)
Dystrykt 12 II
2017-12-16
Vipers Team
3-0 (25-16, 25-15, 25-14)
Huragan 61
2017-12-17
Polanki
3-0 (25-14, 25-19, 25-22)
Trzynastka
2018-01-13
Nadmorskie Piranie
0-3 (10-25, 14-25, 21-25)
Polanki
2018-01-13
Huragan 61
0-3 (18-25, 8-25, 16-25)
Neptun Orunia
2018-01-14
Vipers Team
3-0 (25-15, 25-20, 25-16)
Wilki Północy
2018-01-14
Dystrykt 12 II
3-0 (25-16, 25-16, 25-13)
Trzynastka
2018-01-20
Huragan 61
3-2 (24-26, 17-25, 25-10, 25-15, 15-10)
Wilki Północy
2018-01-20
Dystrykt 12 II
3-0 (25-13, 26-24, 25-21)
Polanki
2018-01-21
Vipers Team
3-1 (17-25, 25-14, 25-7, 25-17)
Trzynastka
2018-01-21
Nadmorskie Piranie
0-3 (14-25, 20-25, 20-25)
Neptun Orunia
2018-02-17
Nadmorskie Piranie
3-2 (20-25, 25-21, 25-16, 23-25, 15-9)
Wilki Północy
2018-02-17
Dystrykt 12 II
0-3 (18-25, 20-25, 20-25)
Neptun Orunia
2018-02-18
Huragan 61
3-0 (25-23, 25-8, 25-19)
Trzynastka
2018-02-18
Vipers Team
1-3 (21-25, 25-22, 17-25, 18-25)
Polanki
2018-02-24
Nadmorskie Piranie
3-1 (25-19, 23-25, 25-21, 25-21)
Trzynastka
2018-02-24
Vipers Team
2-3 (25-22, 10-25, 19-25, 25-15, 13-15)
Neptun Orunia
2018-02-25
Huragan 61
1-3 (16-25, 25-16, 13-25, 15-25)
Polanki
2018-02-25
Dystrykt 12 II
3-0 (25-23, 25-9, 25-11)
Wilki Północy
Grupa I - 2017/2018
lp
Drużyna
Punkty
Mecze Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Dystrykt 12 II

Dystrykt 12 II

12

5

4

1

14

5

446

360

2
Jastrzębie

Jastrzębie

12

5

4

1

14

5

434

401

3
Zmory +

Zmory +

10

5

3

2

11

8

415

396

4
Huragan 61

Huragan 61

7

5

3

2

10

11

455

450

5
Wilki Północy

Wilki Północy

4

5

1

4

5

12

321

392

6
Lwy Gedanensis

Lwy Gedanensis

0

5

0

5

2

15

341

413

Data
Drużyna
Wynik
Drużyna
2018-01-20
Zmory +
2-3 (23-25, 20-25, 25-18, 25-13, 13-15)
Jastrzębie
2018-02-24
Jastrzębie
3-0 (25-20, 25-23, 25-15)
Lwy Gedanensis
2017-11-25
Zmory +
3-1 (25-20, 25-21, 20-25, 25-14)
Lwy Gedanensis
2017-11-26
Dystrykt 12 II
2-3 (25-15, 25-20, 22-25, 24-26, 14-16)
Huragan 61
2018-02-25
Dystrykt 12 II
3-0 (25-23, 25-9, 25-11)
Wilki Północy
2018-01-20
Huragan 61
3-2 (24-26, 17-25, 25-10, 25-15, 15-10)
Wilki Północy
2018-03-03
Lwy Gedanensis
0-3 (14-25, 24-26, 21-25)
Dystrykt 12 II
2018-03-03
Jastrzębie
3-0 (26-24, 25-18, 25-21)
Wilki Północy
2018-03-04
Zmory +
3-1 (28-26, 25-19, 15-25, 25-21)
Huragan 61
2018-03-17
Lwy Gedanensis
1-3 (25-17, 23-25, 16-25, 20-25)
Huragan 61
2018-03-17
Jastrzębie
2-3 (23-25, 24-26, 25-22, 25-22, 13-15)
Dystrykt 12 II
2018-03-18
Zmory +
3-0 (25-23, 25-17, 25-14)
Wilki Północy
2018-04-07
Lwy Gedanensis
0-3 (23-25, 23-25, 14-25)
Wilki Północy
2018-04-07
Jastrzębie
3-0 (25-23, 25-16, 27-25)
Huragan 61
2018-04-08
Zmory +
0-3 (10-25, 16-25, 20-25)
Dystrykt 12 II
2018-04-14
Lwy Gedanensis
3-0 (25-13, 25-19, 25-22)
TRÓJKA
2018-04-14
Wilki Północy
3-0 (25-21, 25-13, 30-28)
Trzynastka
2018-04-14
Huragan 61
3-2 (22-25, 12-25, 25-21, 25-22, 15-10)
Koniczynki II SP8
2018-04-14
Zmory +
2-3 (23-25, 25-23, 25-22, 16-25, 11-15)
Nadmorskie Piranie
2018-04-14
Jastrzębie
1-3 (15-25, 25-17, 21-25, 21-25)
Orły SP82
2018-04-14
Dystrykt 12 II
3-2 (21-25, 25-12, 24-26, 25-13, 15-3)
Polanki
Grupa J - 2017/2018
lp
Drużyna
Punkty
Mecze Rozegrane
Mecze
Wygrane
Mecze
Przegrane
Sety
Wygrane
Sety
Przegrane
Punkty
Zdobyte
Punkty
Stracone

1
Polanki

Polanki

14

5

5

0

15

2

398

318

2
Orły SP82

Orły SP82

9

5

3

2

10

8

417

370

3
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

9

5

3

2

10

9

403

424

4
Koniczynki SP8

Koniczynki II SP8

6

5

2

3

8

12

414

410

5
Trzynastka

Trzynastka

4

5

1

4

7

12

386

433

6
TRÓJKA

TRÓJKA

3

5

1

4

7

14

396

459

Data
Drużyna
Wynik
Drużyna
2018-02-25
Orły SP82
3-1 (25-17, 25-10, 23-25, 25-19)
TRÓJKA
2017-11-26
TRÓJKA
3-2 (14-25, 26-24, 25-13, 15-25, 15-9)
Koniczynki II SP8
2018-02-18
Orły SP82
3-0 (25-21, 25-8, 25-22)
Koniczynki II SP8
2018-01-13
Polanki
3-0 (25-10, 25-14, 25-21)
Nadmorskie Piranie
2017-12-17
Polanki
3-0 (25-14, 25-19, 25-22)
Trzynastka
2018-02-24
Nadmorskie Piranie
3-1 (25-19, 23-25, 25-21, 25-21)
Trzynastka
2018-03-03
TRÓJKA
0-3 (24-26, 18-25, 12-25)
Trzynastka
2018-03-03
Koniczynki II SP8
0-3 (17-25, 19-25, 23-25)
Polanki
2018-03-04
Orły SP82
1-3 (17-25, 25-23, 23-25, 25-27)
Nadmorskie Piranie
2018-03-17
Koniczynki II SP8
3-1 (24-26, 25-22, 25-9, 25-12)
Nadmorskie Piranie
2018-03-17
TRÓJKA
2-3 (23-25, 25-15, 25-18, 18-25, 11-15)
Polanki
2018-03-18
Orły SP82
3-1 (22-25, 25-15, 25-21, 25-12)
Trzynastka
2018-04-07
Koniczynki II SP8
3-2 (25-23, 22-25, 22-25, 25-20, 15-3)
Trzynastka
2018-04-07
TRÓJKA
1-3 (16-25, 17-25, 25-16, 16-25)
Nadmorskie Piranie
2018-04-08
Orły SP82
0-3 (21-25, 21-25, 15-25)
Polanki
2018-04-14
Lwy Gedanensis
3-0 (25-13, 25-19, 25-22)
TRÓJKA
2018-04-14
Wilki Północy
3-0 (25-21, 25-13, 30-28)
Trzynastka
2018-04-14
Huragan 61
3-2 (22-25, 12-25, 25-21, 25-22, 15-10)
Koniczynki II SP8
2018-04-14
Zmory +
2-3 (23-25, 25-23, 25-22, 16-25, 11-15)
Nadmorskie Piranie
2018-04-14
Jastrzębie
1-3 (15-25, 25-17, 21-25, 21-25)
Orły SP82
2018-04-14
Dystrykt 12 II
3-2 (21-25, 25-12, 24-26, 25-13, 15-3)
Polanki
Play-off - 2017/2018
Miejsce
Drużyna

1
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

2
Kojoty

Kojoty

3
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

4
Suns SP14

Suns SP14

5
STO 2

STO 2

6
Koniczynki I SP8

Koniczynki I SP8

7
Muszkieterowie

Muszkieterowie

8
ZMORY

ZMORY

9
Neptun Orunia

Neptun Orunia

10
Fairy Tail

Fairy Tail

11
Super Team 47

Super Team 47

12
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

13
Rakiety II PSP

Rakiety II PSP

14
Ducky Fellows

Ducky Fellows

15
Vipers Team

Vipers Team

16
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

Data
Drużyna
Wynik
Drużyna
2018-03-03
Rakiety I PSP
3-0 (25-9, 25-20, 25-14)
Fairy Tail
2018-03-03
STO 2
3-0 (25-15, 25-14, 25-23)
Super Team 47
2018-03-03
Zmory
3-0 (25-13, 25-15, 25-18)
Kościuszkowcy
2018-03-03
Koniczynki I SP8
3-1 (25-17, 21-25, 25-16, 25-13)
Rakiety II PSP
2018-03-04
Kojoty
3-2 (26-28, 25-18, 23-25, 25-23, 15-5)
Neptun Orunia
2018-03-04
Muszkieterowie
3-0 (25-22, 25-18, 25-20)
Ducky Fellows
2018-03-04
Suns SP14
3-1 (25-17, 22-25, 25-11, 25-21)
Niedźwiedzie
2018-03-04
Dystrykt 12 I
3-0 (25-9, 25-11, 25-19)
Vipers Team
2018-03-17
Dystrykt 12 I
3-0 (25-17, 25-16, 25-19)
ZMORY
2018-03-17
Vipers Team
1-3 (17-25, 20-25, 25-18, 23-25)
Kościuszkowcy
2018-03-17
Suns SP14
3-1 (25-19, 23-25, 25-23, 25-22)
STO 2
2018-03-17
Niedźwiedzie
1-3 (22-25, 21-25, 25-18, 19-25)
Super Team 47
2018-03-18
Koniczynki I SP8
1-3 (23-25, 25-20, 18-25, 23-25)
Rakiety I PSP
2018-03-18
Rakiety II PSP
1-3 (17-25, 22-25, 25-22, 25-27)
Fairy Tail
2018-03-18
Kojoty
3-1 (21-25, 25-20, 29-27, 25-19)
Muszkieterowie
2018-03-18
Neptun Orunia
3-1 (23-25, 25-22, 25-23, 25-19)
Ducky Fellows
2018-04-07
ZMORY
1-3 (23-25, 23-25, 25-10, 25-27)
Koniczynki I SP8
2018-04-07
Dystrykt 12 I
3-1 (25-13, 14-25, 25-20, 25-11)
Rakiety I PSP
2018-04-07
STO 2
3-2 (22-25, 25-14, 25-14, 28-30, 15-8)
Muszkieterowie
2018-04-07
Suns SP14
1-3 (23-25, 25-16, 17-25, 22-25)
Kojoty
2018-04-08
Kościuszkowcy
1-3 (25-22, 18-25, 23-25, 12-25)
Fairy Tail
2018-04-08
Vipers Team
2-3 (17-25, 25-20, 18-25, 25-17, 13-15)
Rakiety II PSP
2018-04-08
Super Team 47
0-3 (20-25, 15-25, 22-25)
Neptun Orunia
2018-04-08
Niedźwiedzie
1-3 (16-25, 25-11, 14-25, 24-26)
Ducky Fellows
2018-04-15
Vipers Team
3-1 (25-18, 30-28, 23-25, 25-22)
Niedźwiedzie
2018-04-15
Rakiety II PSP
3-2 (25-23, 25-19, 13-25, 22-25, 15-12)
Ducky Fellows
2018-04-15
Super Team 47
3-2 (29-27, 19-25, 21-25, 27-25, 15-12)
Kościuszkowcy
2018-04-15
Fairy Tail
1-3 (25-27, 21-25, 25-22, 16-25)
Neptun Orunia
2018-04-21
ZMORY
1-3 (25-16, 14-25, 19-25, 21-25)
Muszkieterowie
2018-04-21
Koniczynki I SP8
1-3 (16-25, 19-25, 28-26, 20-25)
STO 2
2018-04-21
Rakiety I PSP
3-1 (25-18, 25-20, 27-29, 25-20)
Suns SP14
2018-04-21
Dystrykt 12 I
3-0 (25-17, 25-23, 25-21)
Kojoty
Zgłoszone drużyny

Zgłoszone drużyny sezonu 2017/2018

LP
Logo
Nazwa
Szkoła
typ drużyny

1

Rakiety

Rakiety I PSP

Pozytywna Szkoła Podstawowa

mieszana

2

Rakiety

Rakiety II PSP

Pozytywna Szkoła Podstawowa

mieszana

3

Neptun Orunia

Neptun Orunia

Szkoła Podstawowa nr 19

mieszana

4

ZMORY

ZMORY


Szkoła Podstawowa nr 2

mieszana

5

Polanki

Polanki

I Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego


mieszana

6

Wilki Północy

Wilki Północy

Szkoła Podstawowa nr 45

mieszana

7

Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

Szkoła Podstawowa nr 52

mieszana

8

Gedanensis

Lwy Gedanensis

Podstawowa Szkoła Gedanensis


mieszana

9

TRÓJKA

TRÓJKA

Szkoła Podstawowa nr 3

mieszana

10

Orły SP82

Orły SP82

Szkoła Podstawowa nr 82

mieszana

11

Muszkieterowie

Muszkieterowie

Szkoła Podstawowa nr 70

mieszana

12

Huragan 61

Huragany 61

Szkoła Podstawowa nr 61


mieszana

13

Suns SP14

Suns SP14

Szkoła Podstawowa nr 14


mieszana

14

Vipers Team

Vipers Team

Szkoła Podstawowa nr 89


mieszana

15

Dystrykt 12

Dystrykt 12 I

Szkoła Podstawowa nr 12


mieszana

16

Dystrykt 12

Dystrykt 12 II

Szkoła Podstawowa nr 12


mieszana

17

Ducky Fellows

Ducky Fellows

Szkoła Podstawowa nr 48


mieszana

18

Super Team 47

Super Team 47

Szkoła Podstawowa nr 47


mieszana

19

Kojoty

Kojoty

Szkoła Podstawowa nr 85


mieszana

20

Jastrzębie

Jastrzębie

Szkoła Podstawowa nr 86


mieszana

21

Trzynastka

Trzynastka

Szkoła Podstawowa nr 92


mieszana

22

Fairy Tail

Fairy Tail

Szkoła Podstawowa nr 80


mieszana

23

STO 2

STO 2

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych


mieszana

24

Koniczynki SP8

Koniczynki I SP8

Szkoła Podstawowa nr 8


męska

25

Koniczynki SP8

Koniczynki II SP8

Szkoła Podstawowa nr 8


mieszana

26

Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

Szkoła Podstawowa nr 38


mieszana

27

Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

Szkoła Podstawowa nr 5


mieszana

28

ZMORY

ZMORY+


Szkoła Podstawowa nr 2

mieszana
Klasyfikacja końcowa sezonu 2017/2018

Klasyfikacja końcowa sezonu 2017/2018

LP
Logo
Nazwa
Zmiana do 2016/2017

1

Dystrykt 12

Dystrykt 12 I

0


2

Kojoty

Kojoty

+3


3

Rakiety

Rakiety I PSP

+4


4

Suns SP14

Suns SP14

-1


5

STO 2

STO 2

-1


6

Koniczynki SP8

Koniczynki I SP8

-4


7

Muszkieterowie

Muszkieterowie

-1


8

ZMORY

ZMORY


0


9

Neptun Orunia

Neptun Orunia

+2


10

Fairy Tail

Fairy Tail

+3


11

Super Team 47

Super Team 47

-1


12

Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

-3


13

Rakiety

Rakiety II PSP

+5


14

Ducky Fellows

Ducky Fellows

0


15

Vipers Team

Vipers Team

+4


16

Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

-4


17

Dystrykt 12

Dystrykt 12 II

nd


18

Polanki

Polanki

+2


19

Orły SP82

Orły SP82

-4


20

Jastrzębie

Jastrzębie

-3


21

Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

-5


22

ZMORY

ZMORY+


nd


23

Huragan 61

Huragan 61

+1


24

Koniczynki SP8

Koniczynki II SP8

nd


25

Wilki Północy

Wilki Północy

nd


26

Trzynastka

Trzynastka

-5


27

Gedanensis

Lwy Gedanensis

-5


28

TRÓJKA

TRÓJKA

-5