Terminarz spotkań I fazy
KOLEJKA 1KOLEJKA 2KOLEJKA 3KOLEJKA 4KOLEJKA 5KOLEJKA 6KOLEJKA 7
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2017-10-07, 10:30

PSP, Boisko 1
Ducky Fellows

Ducky Fellows

3-0

Jastrzębie
Jastrzębie

B

2017-10-07, 10:30

PSP, Boisko 2
Neptun Orunia

Neptun Orunia

3-0

Trzynastka
Trzynastka

D

2017-10-07, 12:30

PSP, Boisko 1
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

3-0

Zmory +
Zmory +

A

2017-10-07, 12:30

PSP, Boisko 2
ZMORY

ZMORY

3-0

Wilki Północy
Wilki Północy

D

2017-10-07, 14:30

PSP, Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

0-3

Rakiety II PSP
Rakiety II PSP

A

2017-10-07, 14:30

PSP, Boisko 2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3-0

Dystrykt 12 II
Dystrykt 12 II

C

2017-10-08, 10:30

SP nr 3, Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3-1

Huragan 61
Huragan 61

C

2017-10-08, 10:30

SP nr 3, Boisko 2
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3-0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2017-10-08, 12:30

SP nr 3, Boisko 1
Super Team 47

Super Team 47

3-0

Lwy Gedanensis
Lwy Gedanensis

A

2017-10-08, 12:30

SP nr 3, Boisko 2
Kojoty

Kojoty

3-0

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

B

2017-10-08, 14:30

SP nr 3, Boisko 1
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

1-3

Vipers Team
Vipers Team

C

2017-10-08, 14:30

SP nr 3, Boisko 2
Fairy Tail

Fairy Tail

3-2

Polanki
Polanki

D
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2017-10-14, 10:30

PSP, Boisko 1
STO 2

STO 2

3-0

Rakiety II PSP
Rakiety II PSP

A

2017-10-14, 10:30

PSP, Boisko 2
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

3-0

Vipers Team
Vipers Team

C

2017-10-14, 12:30

PSP, Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

3-0

Lwy Gedanensis
Lwy Gedanensis

A

2017-10-14, 12:30

PSP, Boisko 2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3-0

Huragan 61
Huragan 61

C

2017-10-14, 14:30

PSP, Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3-2

Dystrykt 12 II
Dystrykt 12 II

C

2017-10-14, 14:30

PSP, Boisko 2
Super Team 47

Super Team 47

3-1

Zmory +
Zmory +

A

2017-10-15, 10:30

SP nr 3, Boisko 1
Suns SP14

Suns SP14

3-0

Jastrzębie
Jastrzębie

B

2017-10-15, 10:30

SP nr 3, Boisko 2
Koniczynki I SP8

Koniczynki I SP8

3-1

Polanki
Polanki

D

2017-10-15, 12:30

SP nr 3, Boisko 1
Ducky Fellows

Ducky Fellows

3-0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2017-10-15, 12:30

SP nr 3, Boisko 2
Fairy Tail

Fairy Tail

3-1

Trzynastka
Trzynastka

D

2017-10-15, 14:30

SP nr 3, Boisko 1
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3-0

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

B

2017-10-15, 14:30

SP nr 3, Boisko 2
Neptun Orunia

Neptun Orunia

3-0

Wilki Północy
Wilki Północy

D
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2017-10-28, 10:30

PSP, Boisko 1
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

3-0

Rakiety II PSP
Rakiety II PSP

A

2017-10-28, 10:30

PSP, Boisko 2
ZMORY

ZMORY

3-0

Polanki
Polanki

D

2017-10-28, 12:30

PSP, Boisko 1
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

3-0

Huragan 61
Huragan 61

C

2017-10-28, 12:30

PSP, Boisko 2
Koniczynki I SP8

Koniczynki I SP8

3-0

Trzynastka
Trzynastka

D

2017-10-28, 14:30

PSP, Boisko 1
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

0-3

Dystrykt 12 II
Dystrykt 12 II

C

2017-10-28, 14:30

PSP, Boisko 2
Fairy Tail

Fairy Tail

3-0

Wilki Północy
Wilki Północy

D

2017-10-29, 10:30

PSP, Boisko 1
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3-0

Vipers Team
Vipers Team

C

2017-10-29, 10:30

PSP, Boisko 2
Kojoty

Kojoty

3-0

Jastrzębie
Jastrzębie

B

2017-10-29, 12:30

PSP, Boisko 1
STO 2

STO 2

3-0

Lwy Gedanensis
Lwy Gedanensis

A

2017-10-29, 12:30

PSP, Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

3-0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2017-10-29, 14:30

PSP, Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

1-3

Zmory +
Zmory +

A

2017-10-29, 14:30

PSP, Boisko 2
Ducky Fellows

Ducky Fellows

3-0

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

B
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2017-11-18, 10:30

PSP, Boisko 1
Super Team 47

Super Team 47

3-1

Rakiety II PSP
Rakiety II PSP

A

2017-11-18, 10:30

PSP, Boisko 2
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

3-2

Jastrzębie
Jastrzębie

B

2017-11-18, 12:00

PSP, Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3-0

Vipers Team
Vipers Team

C

2017-11-18, 12:00

PSP, Boisko 2
Neptun Orunia

Neptun Orunia

3-0

Polanki
Polanki

D

2017-11-18, 13:30

PSP, Boisko 1
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

3-0

Lwy Gedanensis
Lwy Gedanensis

A

2017-11-18, 13:30

PSP, Boisko 2
Kojoty

Kojoty

3-0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2017-11-18, 15:00

PSP, Boisko 1
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3-1

Huragan 61
Huragan 61

C

2017-11-18, 15:00

PSP, Boisko 2
ZMORY

ZMORY

3-0

Trzynastka
Trzynastka

D

2017-11-18, 16:30

PSP, Boisko 1
STO 2

STO 2

3-1

Zmory +
Zmory +

A

2017-11-18, 16:30

PSP, Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

3-0

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

B

2017-11-18, 18:00

PSP, Boisko 1
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

3-0

Dystrykt 12 II
Dystrykt 12 II

C

2017-11-18, 18:00

PSP, Boisko 2
Koniczynki I SP8

Koniczynki I SP8

3-0

Wilki Północy
Wilki Północy

D
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2017-11-25, 10:30

PSP, Boisko 1
Koniczynki I SP8

Koniczynki I SP8

3-0

Fairy Tail
Fairy Tail

D

2017-11-25, 10:30

PSP, Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

3-0

Ducky Fellows
Ducky Fellows

B

2017-11-25, 12:30

PSP, Boisko 1
Lwy Gedanensis

Lwy Gedanensis

1-3

Zmory +
Zmory +

A

2017-11-25, 12:30

PSP, Boisko 2
Trzynastka

Trzynastka

3-0

Wilki Północy
Wilki Północy

D

2017-11-25, 14:30

PSP, Boisko 1
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

3-0

Super Team 47
Super Team 47

A

2017-11-25, 14:30

PSP, Boisko 2
Kojoty

Kojoty

3-1

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

B

2017-11-26, 10:30

PSP, Boisko 1
STO 2

STO 2

3-0

Orły SP82
Orły SP82

A

2017-11-26, 10:30

PSP, Boisko 2
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

3-0

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

C

2017-11-26, 12:30

PSP, Boisko 1
Huragan 61

Huragan 61

3-2

Dystrykt 12 II
Dystrykt 12 II

C

2017-11-26, 12:30

PSP, Boisko 2
TRÓJKA

TRÓJKA

3-2

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

B

2017-11-26, 14:30

PSP, Boisko 1
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3-0

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

C

2017-11-26, 14:30

PSP, Boisko 2
ZMORY

ZMORY

3-1

Neptun Orunia
Neptun Orunia

D
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2017-12-09, 10:30

PSP, Boisko 1
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

3-0

Orły SP82
Orły SP82

A

2017-12-09, 10:30

PSP, Boisko 2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3-0

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

C

2017-12-09, 12:30

PSP, Boisko 1
Suns SP14

Suns SP14

3-0

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

B

2017-12-09, 12:30

PSP, Boisko 2
Koniczynki I SP8

Koniczynki I SP8

3-1

Neptun Orunia
Neptun Orunia

D

2017-12-09, 14:30

PSP, Boisko 1
Rakiety II PSP

Rakiety II PSP

3-0

Zmory +
Zmory +

A

2017-12-09, 14:30

PSP, Boisko 2
Jastrzębie

Jastrzębie

3-0

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

B

2017-12-10, 10:30

PSP, Boisko 1
Kojoty

Kojoty

3-0

Ducky Fellows
Ducky Fellows

B

2017-12-10, 10:30

PSP, Boisko 2
ZMORY

ZMORY

3-2

Fairy Tail
Fairy Tail

D

2017-12-10, 12:30

PSP, Boisko 1
STO 2

STO 2

3-0

Super Team 47
Super Team 47

A

2017-12-10, 12:30

PSP, Boisko 2
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

3-0

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

C

2017-12-10, 14:30

PSP, Boisko 1
Vipers Team

Vipers Team

3-0

Dystrykt 12 II
Dystrykt 12 II

C

2017-12-10, 14:30

PSP, Boisko 2
Polanki

Polanki

3-0

Wilki Północy
Wilki Północy

D
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2017-12-16, 10:30

PSP, Boisko 1
Rakiety II PSP

Rakiety II PSP

3-1

Lwy Gedanensis
Lwy Gedanensis

A

2017-12-16, 10:30

PSP, Boisko 2
Vipers Team

Vipers Team

3-0

Huragan 61
Huragan 61

C

2017-12-16, 12:30

PSP, Boisko 1
Super Team 47

Super Team 47

3-0

Orły SP82
Orły SP82

A

2017-12-16, 12:30

PSP, Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

3-1

Kojoty
Kojoty

B

2017-12-16, 14:30

PSP, Boisko 1
STO 2

STO 2

0-3

Rakiety I PSP
Rakiety I PSP

A

2017-12-16, 14:30

PSP, Boisko 2
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

3-0

Muszkieterowie
Muszkieterowie

C

2017-12-17, 10:30

PSP, Boisko 1
Jastrzębie

Jastrzębie

3-0

TRÓJKA
TRÓJKA

B

2017-12-17, 10:30

PSP, Boisko 2
Polanki

Polanki

3-0

Trzynastka
Trzynastka

D

2017-12-17, 12:30

PSP, Boisko 1
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

0-3

Ducky Fellows
Ducky Fellows

B

2017-12-17, 12:30

PSP, Boisko 2
Koniczynki I SP8

Koniczynki I SP8

3-0

ZMORY
ZMORY

D

2017-12-17, 14:30

PSP, Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3-0

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

C

2017-12-17, 14:30

PSP, Boisko 2
Neptun Orunia

Neptun Orunia

1-3

Fairy Tail
Fairy Tail

D

Terminarz spotkań II fazy
KOLEJKA 1KOLEJKA 2KOLEJKA 3KOLEJKA 4
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-01-13, 10:30

PSP, Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

1-3

Koniczynki I SP8
Koniczynki I SP8

F

2018-01-13, 10:30

PSP, Boisko 2
Super Team 47

Super Team 47

0-3

Suns SP14
Suns SP14

E

2018-01-13, 12:30

PSP, Boisko 2
STO 2

STO 2

3-0

Ducky Fellows
Ducky Fellows

E

2018-01-13, 12:30

PSP, Boisko 1
Zmory +

Zmory +

3-0

TRÓJKA
TRÓJKA

G

2018-01-13, 14:30

PSP, Boisko 1
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

0-3

Kojoty
Kojoty

E

2018-01-13, 14:30

PSP, Boisko 2
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

0-3

Polanki
Polanki

H

2018-01-13, 16:30

PSP, Boisko 1
Lwy Gedanensis

Lwy Gedanensis

0-3

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

G

2018-01-13, 16:30

PSP, Boisko 2
Huragan 61

Huragan 61

0-3

Neptun Orunia
Neptun Orunia

H

2018-01-14, 10:30

PSP, Boisko 1
Rakiety II PSP

Rakiety II PSP

3-1

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

G

2018-01-14, 10:30

PSP, Boisko 2
Vipers Team

Vipers Team

3-0

Wilki Północy
Wilki Północy

H

2018-01-14, 12:30

PSP, Boisko 1
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3-1

Fairy Tail
Fairy Tail

F

2018-01-14, 12:30

PSP, Boisko 2
Dystrykt 12 II

Dystrykt 12 II

3-0

Trzynastka
Trzynastka

H

2018-01-14, 14:30

PSP, Boisko 2
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

3-0

ZMORY
ZMORY

F

2018-01-14, 14:30

PSP, Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

3-0

Jastrzębie
Jastrzębie

G
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-01-20, 10:30

PSP, Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

0-3

ZMORY
ZMORY

F

2018-01-20, 10:30

PSP, Boisko 2
Huragan 61

Huragan 61

3-2

Wilki Północy
Wilki Północy

H

2018-01-20, 12:30

PSP, Boisko 1
STO 2

STO 2

2-3

Suns SP14
Suns SP14

E

2018-01-20, 12:30

PSP, Boisko 2
Rakiety II PSP

Rakiety II PSP

3-0

TRÓJKA
TRÓJKA

G

2018-01-20, 14:30

PSP, Boisko 1
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

3-0

Ducky Fellows
Ducky Fellows

E

2018-01-20, 14:30

PSP, Boisko 2
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

3-1

Fairy Tail
Fairy Tail

F

2018-01-20, 16:30

PSP, Boisko 1
Zmory +

Zmory +

2-3

Jastrzębie
Jastrzębie

G

2018-01-20, 16:30

PSP, Boisko 2
Dystrykt 12 II

Dystrykt 12 II

3-0

Polanki
Polanki

H

2018-01-21, 10:30

PSP, Boisko 2
Super Team 47

Super Team 47

1-3

Kojoty
Kojoty

E

2018-01-21, 10:30

PSP, Boisko 1
Lwy Gedanensis

Lwy Gedanensis

3-0

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

G

2018-01-21, 12:30

PSP, Boisko 2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

0-3

Koniczynki I SP8
Koniczynki I SP8

F

2018-01-21, 12:30

PSP, Boisko 1
Vipers Team

Vipers Team

3-1

Trzynastka
Trzynastka

H

2018-01-21, 14:30

PSP, Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

2-3

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

G

2018-01-21, 14:30

PSP, Boisko 2
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

0-3

Neptun Orunia
Neptun Orunia

H
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-02-17, 10:30

PSP, Boisko 1
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

3-1

Fairy Tail
Fairy Tail

F

2018-02-17, 10:30

PSP, Boisko 2
Lwy Gedanensis

Lwy Gedanensis

1-3

TRÓJKA
TRÓJKA

G

2018-02-17, 12:30

PSP, Boisko 1
STO 2

STO 2

1-3

Kojoty
Kojoty

E

2018-02-17, 12:30

PSP, Boisko 2
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3-2

Wilki Północy
Wilki Północy

H

2018-02-17, 14:30

PSP, Boisko 1
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

1-3

Suns SP14
Suns SP14

E

2018-02-17, 14:30

PSP, Boisko 2
Dystrykt 12 II

Dystrykt 12 II

0-3

Neptun Orunia
Neptun Orunia

H

2018-02-17, 16:30

PSP, Boisko 1
Zmory +

Zmory +

3-2

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

G

2018-02-17, 16:30

PSP, Boisko 2
Rakiety II PSP

Rakiety II PSP

3-0

Jastrzębie
Jastrzębie

G

2018-02-18, 10:30

PSP, Boisko 1
Super Team 47

Super Team 47

3-1

Ducky Fellows
Ducky Fellows

E

2018-02-18, 10:30

PSP, Boisko 2
Huragan 61

Huragan 61

3-0

Trzynastka
Trzynastka

H

2018-02-18, 12:30

PSP, Boisko 2
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3-0

ZMORY
ZMORY

F

2018-02-18, 12:30

PSP, Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

3-0

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

G

2018-02-18, 14:30

PSP, Boisko 1
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

3-1

Koniczynki I SP8
Koniczynki I SP8

F

2018-02-18, 14:30

PSP, Boisko 2
Vipers Team

Vipers Team

1-3

Polanki
Polanki

H
Data, godzina
Miejsce
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-02-24, 10:30

PSP, Boisko 2
Ducky Fellows

Ducky Fellows

3-1

Fairy Tail
Fairy Tail

E/F

2018-02-24, 10:30

PSP, Boisko 1
Lwy Gedanensis

Lwy Gedanensis

0-3

Jastrzębie
Jastrzębie

G

2018-02-24, 12:30

PSP, Boisko 1
STO 2

STO 2

3-0

ZMORY
ZMORY

E/F

2018-02-24, 12:30

PSP, Boisko 2
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3-1

Trzynastka
Trzynastka

H

2018-02-24, 14:30

PSP, Boisko 2
Suns SP14

Suns SP14

1-3

Dystrykt 12 I
Dystrykt 12 I

E/F

2018-02-24, 14:30

PSP, Boisko 1
Zmory +

Zmory +

3-2

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

G

2018-02-24, 16:30

PSP, Boisko 1
Rakiety II PSP

Rakiety II PSP

3-0

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

G

2018-02-24, 16:30

PSP, Boisko 2
Vipers Team

Vipers Team

2-3

Neptun Orunia
Neptun Orunia

H

2018-02-25, 10:30

PSP, Boisko 2
Super Team 47

Super Team 47

0-3

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

E/F

2018-02-25, 10:30

PSP, Boisko 1
Huragan 61

Huragan 61

1-3

Polanki
Polanki

H

2018-02-25, 12:30

PSP, Boisko 2
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

3-1

Muszkieterowie
Muszkieterowie

E/F

2018-02-25, 12:30

PSP, Boisko 1
Orły SP82

Orły SP82

3-1

TRÓJKA
TRÓJKA

G

2018-02-25, 14:30

PSP, Boisko 2
Kojoty

Kojoty

3-2

Koniczynki I SP8
Koniczynki I SP8

E/F

2018-02-25, 14:30

PSP, Boisko 1
Dystrykt 12 II

Dystrykt 12 II

3-0

Wilki Północy
Wilki Północy

H

Terminarz spotkań III fazy
KOLEJKA 1KOLEJKA 2KOLEJKA 3KOLEJKA 4FINAŁY
 
Data, godzina
Mecz
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-03-03, 10:30

-
Lwy Gedanensis

Lwy Gedanensis

0-3

Dystrykt 12 II
Dystrykt 12 II

I

2018-03-03, 10:30

-
Trzynastka

Trzynastka

3-0

TRÓJKA
TRÓJKA

J

2018-03-03, 12:30

-
Jastrzębie

Jastrzębie

3-0

Wilki Północy
Wilki Północy

I

2018-03-03, 12:30

-
Polanki

Polanki

3-0

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

J

2018-03-03, 14:30

P4
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

3-0

Fairy Tail
Fairy Tail

PO

2018-03-03, 14:30

P6
STO 2

STO 2

3-0

Super Team 47
Super Team 47

PO

2018-03-03, 16:30

P2
ZMORY

ZMORY

3-0

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

PO

2018-03-03, 16:30

P3
Koniczynki I SP8

Koniczynki I SP8

3-1

Rakiety II PSP
Rakiety II PSP

PO

2018-03-04, 10:30

-
Zmory +

Zmory +

3-1

Huragan 61
Huragan 61

I

2018-03-04, 10:30

-
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3-1

Orły SP82
Orły SP82

J

2018-03-04, 12:30

P7
Kojoty

Kojoty

3-2

Neptun Orunia
Neptun Orunia

PO

2018-03-04, 12:30

P8
Muszkieterowie

Muszkieterowie

3-0

Ducky Fellows
Ducky Fellows

PO

2018-03-04, 14:30

P5
Suns SP14

Suns SP14

3-1

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

PO

2018-03-04, 14:30

P1
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

3-0

Vipers Team
Vipers Team

PO
 
Data, godzina
Mecz
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-03-17, 10:30

-
Lwy Gedanensis

Lwy Gedanensis

1:3

Huragan 61
Huragan 61

I

2018-03-17, 10:30

-
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

1:3

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

J

2018-03-17, 12:30

-
Jastrzębie

Jastrzębie

2:3

Dystrykt 12 II
Dystrykt 12 II

I

2018-03-17, 12:30

-
Polanki

Polanki

3:2

TRÓJKA
TRÓJKA

J

2018-03-17, 14:30

Ćwierćfinał 1
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

3:0

ZMORY
ZMORY

PO

2018-03-17, 14:30

P13
Vipers Team

Vipers Team

1:3

Kościuszkowcy
Kościuszkowcy

PO

2018-03-17, 16:30

Ćwierćfinał 3
Suns SP14

Suns SP14

3:1

STO 2
STO 2

PO

2018-03-17, 16:30

P15
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

1:3

Super Team 47
Super Team 47

PO

2018-03-18, 10:30

-
Zmory +

Zmory +

3:0

Wilki Północy
Wilki Północy

I

2018-03-18, 10:30

-
Trzynastka

Trzynastka

1:3

Orły SP82
Orły SP82

J

2018-03-18, 12:30

Ćwierćfinał 2
Koniczynki I SP8

Koniczynki I SP8

1:3

Rakiety I PSP
Rakiety I PSP

PO

2018-03-18, 12:30

P16
Neptun Orunia

Neptun Orunia

3:1

Ducky Fellows
Ducky Fellows

PO

2018-03-18, 14:30

Ćwierćfinał 4
Kojoty

Kojoty

3:1

Muszkieterowie
Muszkieterowie

PO

2018-03-18, 14:30

P14
Rakiety II PSP

Rakiety II PSP

1:3

Fairy Tail
Fairy Tail

PO
  
Data, godzina
Mecz
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-04-07, 10:30

-
Lwy Gedanensis

Lwy Gedanensis

0-3

Wilki Północy
Wilki Północy

I

2018-04-07, 10:30

-
Trzynastka

Trzynastka

2-3

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

J

2018-04-07, 12:30

-
Jastrzębie

Jastrzębie

3-0

Huragan 61
Huragan 61

I

2018-04-07, 12:30

-
Nadmorskie Piranie

Nadmorskie Piranie

3-1

TRÓJKA
TRÓJKA

J

2018-04-07, 14:30

Półfinał 1
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

3-1

Rakiety I PSP
Rakiety I PSP

PO

2018-04-07, 14:30

P19
ZMORY

ZMORY

1-3

Koniczynki I SP8
Koniczynki I SP8

PO

2018-04-07, 16:30

Półfinał 2
Suns SP14

Suns SP14

1-3

Kojoty
Kojoty

PO

2018-04-07, 16:30

P20
STO 2

STO 2

3-2

Muszkieterowie
Muszkieterowie

PO

2018-04-08, 10:30

-
Zmory +

Zmory +

0-3

Dystrykt 12 II
Dystrykt 12 II

I

2018-04-08, 10:30

-
Polanki

Polanki

3-0

Orły SP82
Orły SP82

J

2018-04-08, 12:30

P21
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

1-3

Fairy Tail
Fairy Tail

PO

2018-04-08, 12:30

P23
Vipers Team

Vipers Team

2-3

Rakiety II PSP
Rakiety II PSP

PO

2018-04-08, 14:30

P22
Super Team 47

Super Team 47

0-3

Neptun Orunia
Neptun Orunia

PO

2018-04-08, 14:30

P24
Niedźwiedzie

Niedźwiedzie

1-3

Ducky Fellows
Ducky Fellows

PO
Data, godzina
Mecz
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-04-14, 10:30

o 27. m.
Lwy Gedanensis

Lwy Gedanensis

3-0

TRÓJKA
TRÓJKA

I/J

2018-04-14, 10:30

o 25. m.
Wilki Północy

Wilki Północy

3-0

Trzynastka
Trzynastka

I/J

2018-04-14, 12:30

o 23. m.
Huragan 61

Huragan 61

3-2

Koniczynki II SP8
Koniczynki II SP8

I/J

2018-04-14, 12:30

o 21. m.
Zmory +

Zmory +

2-3

Nadmorskie Piranie
Nadmorskie Piranie

I/J

2018-04-14, 14:30

o 19. m.
Jastrzębie

Jastrzębie

1-3

Orły SP82
Orły SP82

I/J

2018-04-14, 14:30

o 17. m.
Dystrykt 12 II

Dystrykt 12 II

3-2

Polanki
Polanki

I/J

2018-04-15, 10:30

o 15. m.
Vipers Team

Vipers Team

3-1

Niedźwiedzie
Niedźwiedzie

PO

2018-04-15, 10:30

o 13. m.
Rakiety II PSP

Rakiety II PSP

3-2

Ducky Fellows
Ducky Fellows

PO

2018-04-15, 12:30

o 11. m.
Kościuszkowcy

Kościuszkowcy

2-3

Super Team 47
Super Team 47

PO

2018-04-15, 12:30

o 9. m.
Fairy Tail

Fairy Tail

1-3

Neptun Orunia
Neptun Orunia

PO
 
Data, godzina
Mecz
Drużyna
 
Drużyna
Grupa

2018-04-21, 10:30

o 7. m.
ZMORY

ZMORY

1-3

Muszkieterowie
Muszkieterowie

PO

2018-04-21, 10:30

o 5. m.
Koniczynki I SP8

Koniczynki I SP8

1-3

STO 2
STO 2

PO

2018-04-21, 13:00

o 3. m.
Rakiety I PSP

Rakiety I PSP

3-1

Suns SP14
Suns SP14

PO

2018-04-21, 15:00

FINAŁ
Dystrykt 12 I

Dystrykt 12 I

3-0

Kojoty
Kojoty

PO